Zwroty

  1. Każdy Klient na podstawie  Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30.05.2014r. DzU.2019 poz.134 t.j. może odstąpić od umowy zwracając zakupiony towar do sklepu w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki bez podawania przyczyny zwrotu. Aby prawidłowo odstąpić od umowy należy w terminie 14 dni od otrzymania towaru złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy mailowo na adres sklepu sklep@navyblueforkids.com oraz w terminie 14 dni od dnia złożenia oświadczenia zwrócić towar w stanie nowym, nie noszącym śladów użytkowania. Wzór formularza odstąpienia od umowy do pobrania TUTAJ.
  2. Każdy zwracany towar musi posiadać metki, nie może nosić oznak używania, być czysty i kompletny. Do zwracanego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu wraz z fakturą, które Klient otrzyma wraz z przesyłką.
  3. Klient zwracając przesyłkę ponosi jej koszt zwrotu.
  4. Sklep nie przyjmie przesyłek zwracanych za pobraniem.
  5. Wszystkie towary dostępne w sklepie są objęte gwarancję producenta.
  6. Jeżeli po otrzymaniu przesyłki Klient zmieni zdanie i chciałby wymienić towar na inny dostępny w sklepie, może tego dokonać w ciągu 14 dni, informując o tym sklep oraz odsyłając towar który chce wymienić na własny koszt na adres Navy Blue for kids ul. Niewinna 21/1 02-995 Warszawa
  7. Jeżeli po otrzymaniu przesyłki, Klient stwierdzi w jej zawartości wady techniczne lub uszkodzenia wówczas powinien skontaktować się ze sklepem drogą e-mailową lub telefoniczną i poinformować o takim fakcie oraz odesłać towar za pomocą firmy kurierskiej lub pocztowej przesyłką poleconą. Koszty poniesione z tego tytułu sklep zwróci Klientowi niezwłocznie po otrzymaniu towaru oraz pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.
  8. Wszystkie reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni kalendarzowych licząc od dnia otrzymania przez sklep reklamacji wraz z towarem. Jeśli konsument złoży tylko reklamację a nie odeśle towaru sklep do czasu otrzymania towaru wstrzyma się z rozpatrzeniem reklamacji. Reklamowany towar Klient powinien przesłać najdogodniejszą dla siebie firmą kurierską lub przesyłką poleconą w wyznaczonym czasie.
  9. Towar, w którym sklep stwierdzi wadę techniczną lub uszkodzenie podczas przesyłki zostanie wymieniony i odesłany do Klienta chyba że z przyczyny braku towaru nie będzie to możliwe wówczas Klient otrzyma zwrot kosztów zakupu i dostarczenia przesyłki.
  10. Reklamacji nie podlegają towary, które będą nosiły ślady uszkodzenia wynikające z niewłaściwej pielęgnacji towaru.