Regulamin

Informacje ogólne

 1. Niniejszy regulamin określa zasady sprzedaży produktów oferowanych przez sklep navyblueforkids.com będący własnością firmy Navy Blue for kids Barbara Kwiatkowska ul. Niewinna 21/1, 02-995 Warszawa, zarejestrowaną w ewidencji działalności gospodarczej wydanej przez Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy pod nr NIP 6941487204 REGON 382563342
 2. Sprzedawane produkty dostępne są do nabycia poprzez stronę internetową w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy Sprzedającym navyblueforkids.com, zwanym dalej Sklepem a Kupującym – osobą pełnoletnią zwaną Klientem. Za zakupiony towar Klient otrzymuje fakturę.
 3. Sprzedawca oświadcza, iż wszystkie oferowane w sklepie produkty są fabrycznie nowe i wolne od wad.
 4. Zdjęcia wyrobów prezentowane w sklepie mogą nieznacznie różnić się od produktów rzeczywistych ze względu na indywidualne ustawienia monitora.
 5. Ceny artykułów podane w sklepie są cenami brutto wyrażonymi w PLN

Polityka prywatności

 1. Klient dokonując zakupu w sklepie navyblueforkids.com, wyraża zgodę  na przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia.
 2. Administratorem danych osobowych Użytkownika jest Navy Blue for kids z siedzibą w Warszawie, ul. Niewinna 21/1.
 3. Administrator dokłada wszelkich starań w celu poszanowania prywatności i zapewnienia bezpieczeństwa danym osobowym Użytkownika, pozyskanym za pośrednictwem Serwisu.
 4. Administrator, jako administrator danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) („Rozporządzenie”), jest podmiotem odpowiedzialnym za wszelkie dane osobowe przekazane Administratorowi przez Użytkownika lub pozyskane m.in. za pośrednictwem Serwisu.
 5. Dane gromadzone są tylko na potrzeby transakcji kupna-sprzedaży i nie są przekazywane osobom trzecim bez zgody Użytkownika.
 6. Dane Użytkownika przekazywane są wyłącznie podmiotom, uprawnionym do otrzymania tych danych na mocy przepisów prawa oraz w zakresie niezbędnym do realizacji umowy.
 7. Klient ma prawo wglądu do swoich danych oraz do ich poprawienia w panelu klienta „Moje dane”, po zalogowaniu się do sklepu.
 8. RODO przyznaje Klientowi prawo realizacji uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych, w szczególności:
  • prawo żądania dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania,
  • prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub przekazania danych innym podmiotom
  • prawo do wniesienia skargi do Prezesa urzędu organu nadzorczego.
 9. Klient jest jedyną osobą mogącą dokonywać zmian na swoim koncie, a sklep nie ponosi odpowiedzialności za dokonane zmiany w przypadku udostępnienia przez klienta danych do logowania osobom trzecim.
 10. Podczas procesu rejestracji Klient zobowiązany jest do podania prawdziwych danych osobowych.
 11. Dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Mogą być profilowane, w celu prezentacji bardziej dopasowanych ofert.
 12. Sklep internetowy korzysta z usług reklamowych Google, które pozyskują dane z witryny. Pod poniższym linkiem można zapoznać się z informacjami, w jaki sposób Google używa danych.
 13. Sklep korzysta z narzędzia reklamowego – Facebook Pixel, by kierować reklamy w serwisie Facebook. Wiążę się to z wykorzystywaniem plików cookies firmy Facebook. Więcej informacji na ten temat znajduje się w polityce prywatności Facebook.
 14. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian związanych z działalnością portalu, do zmian cen, wprowadzaniem do oferty nowych produktów lub czasowych akcji promocyjnych.

Składanie zamówienia

 1. Klient dokonujący zamówienia może wybrać dogodną dla niego formę rejestrując się na stronie sklepu lub dokonując zakupu jako gość.
 2. Rejestracja w sklepie daje Klientowi możliwość wglądu w historię zamówień.
 3. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzyma email z informacją o procesie jego realizacji.
 4. Zamówienie będzie zrealizowane pod warunkiem, że towar znajduje się na stanie sklepu. Jeśli z jakichś przyczyn sklep nie będzie mógł zrealizować zamówienia wówczas skontaktuje się z Klientem w celu ustalenia dalszego postępowania co do realizacji zamówienia w części lub całości bądź całkowitej anulacji.
 5. Zamówienia płatne przed odbiorem realizowane będą po wpłynięciu kwoty za zamówienie na podane Klientowi konto bankowe. Na opłacenie zamówienia Klient ma 5 dni roboczych. Po tym czasie zamówienia nieopłacone będą anulowane.
 6. Produkty objęte akcją promocyjną będą sprzedawane do wyczerpania zapasów lub zakończenia okresu promocji
 7. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub anulować zamówienie do momentu wysyłki. Należy wówczas niezwłocznie skontaktować się ze sklepem i poinformować go o zaistniałej sytuacji. Jeśli będzie to możliwe (przed wysyłką towaru) sklep dokona odpowiedniej korekty. Klient może skontaktować się ze sklepem drogą telefoniczną lub e-mailową.
 8. Standardowy czas realizacji zamówienia to 2 do 7 dni roboczych chyba, że Klient zostanie poinformowany o wydłużonym czasie realizacji zamówienia e-mailowo.
 9. Przewidywany czas dostawy zależy od wybranej formy i przewoźnika.

Ceny i forma płatności

 1. Wszystkie podane ceny na stronie sklepu są cenami brutto i są wiążące w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.
 2. Do ceny zamówionych towarów należy doliczyć koszty przesyłki.
 3. Za zamówione towary Klient może zapłacić przelewem – przedpłata na konto sklepu lub za pobraniem w momencie dostarczenia Klientowi towaru
 4. Numer konta do wpłaty za zamówienie: Navy Blue for kids, ul. Niewinna 21/1 02-995 Warszawa, nr konta SANTANDER 52 1090 2590 0000 0001 4216 9924. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko
 5. Płatności w formie przedpłaty online realizowane są za pomocą platformy Przelewy24.pl. Wybierając tę formę zapłaty Klient wyraża zgodę na warunki przyjmowania zapłaty przy użyciu instrumentów płatniczych Przelewy24.pl

Dostawa

 1. Klient otrzyma zamówiony towar wybierając najdogodniejszą dla siebie formę dostawy:
  • kurier przedpłata
  • kurier za pobraniem
 2. Wysyłka zamówienia potwierdzona jest e-mailowo Klientowi.
 3. Standardowy czas dostawy to 2 do 7 dni roboczych chyba, że Klient otrzyma informację od sklepu o indywidualnych ustaleniach.
 4. W przypadku braku odstąpienia od umowy i nie odebrania nieuszkodzonej przesyłki za pobraniem, Klient zostanie obciążony kosztami przesyłki.
 5. Klient ma obowiązek sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera jeśli widzi wyraźne ślady uszkodzenia opakowania, które mogłyby wskazywać na możliwość uszkodzenia zawartości przesyłki. W przypadku uszkodzenia zawartości należy spisać z kurierem protokół rozbieżności. Odebranie przesyłki, a jednocześnie brak spisania protokołu szkody przez firmę kurierską może spowodować, że niemożliwe będzie ustalenie momentu powstania uszkodzenia i odrzucenie reklamacji konsumenta.
 6. Sklep nie wysyła przesyłek za pobraniem poza granicę Polski.
 7. Koszty wysyłki zagranicznej są zależne od wagi paczki oraz kraju odbiorcy. Prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z nami poprzez e-mail: sklep@navyblueforkids.com w celu ustalenia ceny.

Zwroty, wymiana i reklamacje

 1. Każdy Klient na podstawie  Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30.05.2014r. DzU.2019 poz.134 t.j. może odstąpić od umowy zwracając zakupiony towar do sklepu w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki bez podawania przyczyny zwrotu. Aby prawidłowo odstąpić od umowy należy w terminie 14 dni od otrzymania towaru złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy mailowo na adres sklepu sklep@navyblueforkids.com oraz w terminie 14 dni od dnia złożenia oświadczenia zwrócić towar w stanie nowym, nie noszącym śladów użytkowania. Wzór formularza odstąpienia od umowy do pobrania TUTAJ.
 2. Każdy zwracany towar musi posiadać metki, nie może nosić oznak używania, być czysty i kompletny. Do zwracanego towaru należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu wraz z fakturą, które Klient otrzyma wraz z przesyłką.
 3. Klient zwracając przesyłkę ponosi jej koszt zwrotu.
 4. Sklep nie przyjmie przesyłek zwracanych za pobraniem.
 5. Wszystkie towary dostępne w sklepie są objęte gwarancję producenta.
 6. Jeżeli po otrzymaniu przesyłki Klient zmieni zdanie i chciałby wymienić towar na inny dostępny w sklepie, może tego dokonać w ciągu 14 dni, informując o tym sklep oraz odsyłając towar który chce wymienić na własny koszt na adres Navy Blue for kids ul. Niewinna 21/1 02-995 Warszawa
 7. Jeżeli po otrzymaniu przesyłki, Klient stwierdzi w jej zawartości wady techniczne lub uszkodzenia wówczas powinien skontaktować się ze sklepem drogą e-mailową lub telefoniczną i poinformować o takim fakcie oraz odesłać towar za pomocą firmy kurierskiej lub pocztowej przesyłką poleconą. Koszty poniesione z tego tytułu sklep zwróci Klientowi niezwłocznie po otrzymaniu towaru oraz pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.
 8. Wszystkie reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni kalendarzowych licząc od dnia otrzymania przez sklep reklamacji wraz z towarem. Jeśli konsument złoży tylko reklamację a nie odeśle towaru sklep do czasu otrzymania towaru wstrzyma się z rozpatrzeniem reklamacji. Reklamowany towar Klient powinien przesłać najdogodniejszą dla siebie firmą kurierską lub przesyłką poleconą w wyznaczonym czasie.
 9. Towar, w którym sklep stwierdzi wadę techniczną lub uszkodzenie podczas przesyłki zostanie wymieniony i odesłany do Klienta chyba że z przyczyny braku towaru nie będzie to możliwe wówczas Klient otrzyma zwrot kosztów zakupu i dostarczenia przesyłki.
 10. Reklamacji nie podlegają towary, które będą nosiły ślady uszkodzenia wynikające z niewłaściwej pielęgnacji towaru.

Ochrona danych osobowych oraz przetwarzanie danych

 1. Składając zamówienie w sklepie internetowym Navy Blue for kids Klient dobrowolnie wyraża zgodę na udostępnienie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia.
 2. Administratorem danych osobowych Użytkownika jest Navy Blue for kids z siedzibą w Warszawie, ul. Niewinna 21/1.
 3. Administrator dokłada wszelkich starań w celu poszanowania prywatności i zapewnienia bezpieczeństwa danym osobowym Użytkownika, pozyskanym za pośrednictwem Serwisu.
 4. Administrator, jako administrator danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) („Rozporządzenie”), jest podmiotem odpowiedzialnym za wszelkie dane osobowe przekazane Administratorowi przez Użytkownika lub pozyskane m.in. za pośrednictwem Serwisu.
 5. Przetwarzanie danych osobowych Użytkowników odbywa się zgodnie z Rozporządzeniem, ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz Prawem telekomunikacyjnym.
 6. Dane osobowe Użytkowników przetwarzane będą przez Administratora w celach związanych z korzystaniem z Serwisu, a także na podstawie zgody Użytkownika – w celach zgodnych z treścią udzielonej zgody.
 7. Podanie danych osobowych przez Użytkownika jest dobrowolne, lecz niezbędne do korzystania z niektórych funkcjonalności Serwisu. Brak podania danych osobowych uniemożliwia korzystanie z niektórych funkcjonalności Serwisu.
 8. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody uzyskanej od osoby, której dane dotyczą.
 9. Użytkownikowi przysługuje prawo żądania od Administratora:
  • dostępu do danych osobowych go dotyczących,
  • prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  • prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych jeżeli taka zgoda była udzielona
 10. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie przez Użytkownika, a w zakresie przetwarzania danych osobowych Użytkownika w prawnie uzasadnionych celach Administratora – na czas zgodny z przepisami prawa.
 11. Dane osobowe Użytkownika będą przetwarzane w formie profilowania analitycznego, sprzedażowego oraz marketingowego, w celu dostosowania materiałów kierowanych przez Administratora do potrzeb i zainteresowań Użytkownika oraz w celu dokonywania pomiarów, które pozwolą Administratorowi na udoskonalenie świadczonych przez niego usług.
 12. Dane osobowe mogą być przekazane podmiotom uprawnionym do otrzymania tych danych na mocy przepisów prawa oraz w zakresie niezbędnym do realizacji umowy do firmy wspierającej nas w zrealizowaniu usługi tj:
  • firmy kurierskie
  • firmę obsługującą nas w zakresie księgowości
  • firmy obsługujące płatności elektroniczne
  • firmę, na której serwerach przechowywane będą dane.
   Wszystkie podmioty, którym powierzamy przetwarzanie danych osobowych gwarantują stosowanie odpowiednich środków ochrony i bezpieczeństwa danych osobowych wymaganych przez przepisy prawa.
 13. Wszelkie zmiany dotyczące polityki ochrony prywatności będą udostępniane na niniejszej stronie.
 14. Zawartość Sklepu Navyblueforkids.com nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.543 kodeksu cywilnego.
 15. Klient jest jedyną osobą uprawnioną do dokonywania zmian na swoim koncie. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za udostępnianie przez Klienta informacji o swoim koncie.

Pliki cookies

 1. Serwis Internetowy używa niewielkich plików cookies, zwanych „ciasteczkami”. Cookies zapisywane są przez Navy Blue for kids na urządzeniu końcowym osoby odwiedzającej Serwis Internetowy, jeżeli przeglądarka internetowa na to pozwala. Informacje zbierane za pomocą plików tego typu pomagają dostosowywać oferowane przez Navy Blue for kids produkty do indywidualnych preferencji i rzeczywistych potrzeb osób odwiedzających Serwis Internetowy. Dają też możliwość opracowywania ogólnych statystyk odwiedzin prezentowanych produktów w Serwisie Internetowym. Definicje:
  • Administrator – Navy Blue for kids, ul. Niewinna 21/1, 02-995 Warszawa, która świadczy usługi drogą elektroniczną oraz przechowuje i uzyskuje dostęp do informacji w urządzeniach Użytkownika.
  • Cookies – oznacza dane informatyczne, w szczególności niewielkie pliki tekstowe, zapisywane i przechowywane na urządzeniach za pośrednictwem których Użytkownik korzysta ze stron internetowych Serwisu.
  • Cookies Własne – oznacza Cookies zamieszczane przez Administratora, związane ze świadczeniem usług drogą elektroniczną przez Administratora za pośrednictwem Serwisu.
  • Cookies Zewnętrzne – oznacza Cookies zamieszczane przez partnerów Administratora, za pośrednictwem strony internetowej Serwisu.
  • Serwis – oznacza stronę internetową lub aplikację, pod którą Administrator prowadzi serwis internetowy, działający w domenie www.navyblueforkids.com.
  • Urządzenie – oznacza elektroniczne urządzenie za pośrednictwem, którego Użytkownik uzyskuje dostęp do Serwisu.
  • Użytkownik – oznacza podmiot, na rzecz którego zgodnie z Regulaminem i przepisami prawa mogą być świadczone usługi drogą elektroniczną lub z którym zawarta może być Umowa o świadczenie.
 2. Navy Blue for kids wykorzystuje dwa typy plików cookies:
   • a) Cookies sesyjne: po zakończeniu sesji danej przeglądarki lub wyłączeniu urządzenia końcowego zapisane informacje są usuwane z pamięci urządzenia. Mechanizm cookies sesyjnych nie pozwala na pobieranie jakichkolwiek danych osobowych ani żadnych informacji poufnych z urządzeń końcowych Klientów.
   • b) Cookies trwałe: są przechowywane w pamięci urządzenia końcowego Klienta i pozostają tam do momentu ich skasowania lub wygaśnięcia. Mechanizm cookies trwałych nie pozwala na pobieranie jakichkolwiek danych osobowych ani żadnych informacji poufnych z urządzeń końcowych Klientów.
 3. Navy Blue for kids wykorzystuje cookies własne w celu:
   • Uwierzytelniania Klienta w Serwisie Internetowym i zapewnienia sesji Klienta w Serwisie Internetowym (po zalogowaniu), dzięki której Klient nie musi na każdej podstronie Serwisu Internetowego ponownie wpisywać loginu i hasła;
 4. Navy Blue for kids wykorzystuje cookies zewnętrzne w celu:
   • a) zbierania ogólnych i anonimowych danych statycznych za pośrednictwem narzędzi analitycznych Google Analytics (administrator cookies zewnętrznego: Google Inc z siedzibą w USA);
   • b) wykorzystania funkcji interaktywnych w celu popularyzacji Serwisu za pomocą serwisów społecznościowych;
   • c) wykorzystania funkcji w celu ułatwienia komunikacji za pośrednictwem strony internetowej Serwisu, które są pobierane z zewnętrznego serwisu internetowego.
 5. Mechanizm cookies jest bezpieczny dla urządzeń końcowych, z których korzystają Klienci Serwisu Internetowego. W szczególności tą drogą nie jest możliwe przedostanie się do urządzeń końcowych Klientów wirusów lub innego niechcianego oprogramowania lub oprogramowania złośliwego. Niemniej w swoich przeglądarkach Klienci mają możliwość ograniczenia lub wyłączenia dostępu plików cookies do urządzeń końcowych.
 6. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 7. Ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 8. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z Navy Blue for kids partnerów.
 9. Z poziomu przeglądarki internetowej, z której korzysta Użytkownik, możliwe jest samodzielne zarządzanie plikami cookies.

Postanowienia końcowe

 1. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian przedmiotowego Regulaminu w dowolnym czasie. Zmiany obowiązują od momentu wskazania ich na stronie internetowej Portalu.
 2. Aktualny Regulamin dostępny jest na stronie internetowej sklepu oraz dostarczany Klientowi drogą elektroniczną na jego prośbę.
 3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem, zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego
 4. Składając zamówienie w sklepie Navy Blue for kids nabywca akceptuje jego regulamin.